چهارشنبه 5 تير 1398   09:01:55
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1396/7/6 پنجشنبه
 • مدیر کل پدافند غیر عامل استان گفت :
  مدیر کل پدافند غیر عامل استان:اجرای پدافند غیر عامل در سد های استان به نحو احسنت انجام میشود
  کناری در ادامه گفت:کلیه دستگاه های اداری باید در مطالعه،تهیه،اجرا،وبهره برداری در کلیه پروژه های خود پدافند غیر عامل را لحاظ کنند

  مدیر کل پدافند غیر عامل استاناجرای پدافند غیر عامل در سد های استان به نحو احسنت انجام میشود.
  کناری مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بازدید معاون انرژی سازمان پدافند غیر عامل کشور از سد کوثر بابیان اینکه دغدغه اصلی این اداره اجرای پدافند غیر عامل در سدهای استان مخصوصا چمشیر و تنگ سرخ است گفتخوشبختانه تمامی سدهای استان از لحاظ امنیت و اجرای پدافند غیر عامل از شرایط مطلوبی برخوردارند.
   
  کناری در ادامه گفتکلیه دستگاه های اداری باید در مطالعه،تهیه،اجرا،وبهره برداری در کلیه پروژه های خود پدافند غیر عامل را لحاظ کنند .
  وی دستگاههای اجرایی استان را نیز مکلف دانست که یک درصد از اعتبارات تملک بر سرمایه خود را در پروژه هایی با ماهیت پدافند غیر عامل اجرا نمایند.
  در پایان سردار مطیعی معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور با تشکر از اداره کل پدافند غیر عامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت اقدامات استانی این اداره کل باعث خوشحالی و افتخار است .
  سردار مطیعی اعلام کرد استان کهگیلویه و بویراحمد در اجرای پدافند غیر عامل در سدهای خود جز اولین استانها در کل کشور بوده است
   
   
  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما