چهارشنبه 5 تير 1398   08:25:27
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1396/6/7 سه‌شنبه
 • معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:
  باید با یک برنامه‌ریزی مدون و مهیا کردن زیرساخت‌های لازم در حوزه پدافند غیرعامل باآینده‌نگری و آینده پژوهی عمل شود.
  مجید محنایی در همایش رابطین پدافند غیرعامل دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ارتباط مستقیم بین اقتصاد مقاومتی و پدافند غیر عامل وجود دارد، اظهار داشت: باید هر دو به هم پیوند زده شوند و به نوعی تکمیل کننده یکدیگر هستند.
  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: رفع معضل اشتغال جوانان و دیگر مشکلات استان تنها از مسیر توسعه مشاغل دانش بنیان و اقتصاد مقاومتی امکان پذیر است.
  مجید محنایی در همایش رابطین پدافند غیرعامل دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ارتباط مستقیم بین اقتصاد مقاومتی و پدافند غیر عامل وجود دارد، اظهار داشت: باید هر دو به هم پیوند زده شوند و به نوعی تکمیل کننده یکدیگر هستند.
  معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات و رشد چشمگیر فناوری‌های نوین، جنس تهدیدات نیز تغییر کرده است و باید متناسب با آنها ابزارهای دفاعی ایجاد کرد.
  وی با تاکید بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی و تحلیلی در خصوص پدافند غیرعامل و تهدیدها، عنوان کرد:  باید با یک برنامه‌ریزی مدون و مهیا کردن زیرساخت‌های لازم  در حوزه پدافند غیرعامل باآینده‌نگری و آینده پژوهی عمل شود.
  محنایی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون مسائل اقتصادی و اقتصاد مقاومتی، بیان کرد: مسائل اقتصادی مهم‌ترین اولویت دولت دوازدهم است و در این زمینه برنامه ریزی‌های خاصی پیش بینی و انجام شده است.
  وی تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی باید در ابعاد و شاخص‌های  مختلف کالبد شکافی شود و باید روی نکات کلیدی آن  با حضور کارشناسان حوزه‌های مختلف بحث و تبادل نظر شود تا به صورت علمی یافته‌هایی متناسب با نیاز استان تهیه و تدوین شود.
  محنایی با بیان اینکه یکی از شاخص‌های مهم اقتصاد مقاومتی، توانمندی اقتصاد و خودکفایی در تولیدات داخلی است، گفت:  بدون شک در اقتصاد مقاومتی توجه ویژه‌ای به تولیدات داخلی می‌شود.
  معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: شاخص بعدی اقتصاد مقاومتی اقتصاد دانش بنیان و استفاده از علم و فناوری برای تولید ثروت است و این کار به درآمدزایی و ایجاد اشتغال بیشتر کمک می‌کند.
  وی با بیان اینکه شاخص بعدی شاخص بعدی دیپلماسی اقتصادی است، عنوان کرد: دانشگاه‌ها در گذشته تنها به دنبال آموزش بودند اما به تازگی بر پژوهش محوری تاکید دارند و مبحث جدید در دانشگاه‌ها تولید دانش از طریق تجاری سازی و انبوه سازی است و باید ارتباط دانشگاه‌ها و صنعت برای تجاری سازی و تولید انبوه افزایش یابد و این امر سبب تولید ثروت و تقویت بنیه اقتصادی می‌شود

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما